Kadosan Sitesi M Blok 13. Sok. No:10 Dudullu, İstanbul 0(216) 526 0 450

ÇEKİ DEMİRİ MONTAJI ÜÇEL'DE!

Çeki demiri montajı 20 yıllık montaj deneyimiyle Üçel Otogaz Mühendisliği'nde!
ÜÇEL FARKIYLA ÇEKİ DEMİRİ MONTAJI

20 yıllık Üçel Otogaz deneyimi ve uzmanlığıyla aracınızın çeki demiri montajı her aşamada en yüksek standartlarda tamamlanır.

Doğru Ürün

Tüm Araç Modellerinde En Zengin ve Uyumlu Çeki Demiri Model Seçenekleri

Garantili Montaj

20 Yıllık ÜÇEL Otogaz Mühendisliği Deneyimiyle Sorunsuz ve Kusursuz Montaj

Uygun Fiyat

Kurumsal Hizmet ve Garantili Montaj İçin En Uygun Fiyat Politikası

TÜM AŞAMALARI İLE ÇEKİ DEMİRİ MONTAJI NASIL YAPILIR?

Aracınız için çeki demiri montajı 4 basit aşamadan oluşur.

1
Çeki Demiri Ürün Tercihi ve Montajı

Çeki demiri montajı için ilk aşama, araç modelinize uygun çeki demiri ürününü belirlemektir. Çeki demiri üreticileri, bir çok önde gelen araca uygun ve sorunsuz montaj için çeki demiri ürünlerini özel olarak üretmektedir. Bize ulaşarak araç modelinizle birlikte aracınıza en uygun çeki demiri ürününü belirleyebilir ve fiyat alabilirsiniz. Ardından aracınıza uygun ürün modeliyle birlikte montaj işleminiz tamamlanır.

2
Çeki Demiri Montajı Projelendirmesi

Daha sonra yapacağımız çeki demiri montajı için bir sonraki aşama yani TSE montaj onayına hazırlık olan projelendirme işlemi yapılır. Aracınıza yapılan çeki demiri montajı için proje hazırlanır ve aracınızda tamamlanmış çeki demiri montajı ve projeniz ile uğurlanırsınız. Projeniz için gerekli belgeler şunlardır; araç uygunluk belgesi ve araç ruhsatı, çeki demiri fotoğrafları, çeki demiri montaj faturası, çeki demiri montaj kılavuzu, çeki demiri kalite belgeleri ve gümrük beyannameleri gerekmektedir.

3
TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Onayı

Çeki demiri montajı işleminiz merkezimizde tamamlandı ve projeniz hazır. Ardından TSE Araç Kontrol Merkezine çeki demiri montajı yapılmış aracınız ve projenizle birlikte uğrayarak muayeneye gireceksiniz. Çok kısa sürebilecek bu işlem ardından çeki demiri montajı işleminiz projeye uygun tamamlandığına dair onayınızla beraber bir sonraki aşama olan noterde ruhsata işletme işlemine geçebilirsiniz.

4
Çeki Demiri Montajı Noter İşlemi

Yapmanız gereken tek bir işlem kaldı. TSE Araç Kontrol Merkezlerinde projenizi onaylattıktan sonra herhangi bir notere giderek ruhsatınıza çeki demiri işletmesini yapacaksınız. Unutmayın, uygunluk raporu aldıktan sonra 30 gününüz var ve 30 gün içinde noterde ruhsata işletmeniz gerekmektedir. Artık sorunsuz çeki demiri montajı, çeki demiri projelendirme ve çeki demiri montaj onayı ardından ruhsata işlettikten sonra sorunsuzca trafiğe çıkabilir ve karavan keyfinizi sürebilirsiniz.

ÖNDE GELEN TÜM ARAÇ MARKALARINDA
GÜVENİLİR ÇEKİ DEMİRİ MONTAJI

Aracınızın markası ne olursa olsun, çeki demiri montajı için ÜÇEL Otogaz’ın 20 yıllık montaj deneyimine güvenin.

BMW Çeki Demiri

BMW çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Hyundai Çeki Demiri

Hyundai çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Renault Çeki Demiri

Renault çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Fiat Çeki Demiri

Fiat çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Opel Çeki Demiri

Opel çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Toyota Çeki Demiri

Toyota çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Ford Çeki Demiri

Ford çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Peugeot Çeki Demiri

Peugeot çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Volkswagen Çeki Demiri

Volkswagen çeki demiri montajı için model bilginizle beraber bizi arayabilir ya da aşağıdaki montaj teklif formumuzu kullanabilirsiniz.

Tüm Araç Modelleri Çeki Demiri Montajı

Bilgi ve Randevu Talep Formu

Formumuzu kullanarak aracınıza en uygun ve en güvenilir çeki demiri montajı için ön ürün uyumu, montaj ve fiyat bilgisi almak üzere bize kaydınızı bırakabilirsiniz, size en kısa sürede döneceğiz. 

Form bir kaç saniye içinde yükleniyor, lütfen bekleyin...
×

Aracınıza özel en doğru montajı en uygun fiyatla alabilmek için teklif formumuzu da kullanabilir, size, verdiğiniz bilgiler incelenerek dönülmesini de sağlayabilirsiniz, dönüşüm teklif formu için buraya tıklayın.

× WhatsApp ile Canlı Bilgi Al